Usuari (email) Clau d'accés
           
          Català Español           Web Mèdic Acreditat. Veure més informació

Equip

Gerent:

Esther Roger

eroger@celiacscatalunya.org


Departament Tècnic:

Responsable:

Elisenda Vilchez

elisenda@celiacscatalunya.org


Elena Mora

              elena@celiacscatalunya.org

        

             Ester Roca

             restauracio@celiacscatalunya.org

 

            Heidy Itúrburu

            restauracio2@celiacscatalunya.org

 

            Cristobal Pérez

            restauracio3@celiacscatalunya.org


Departament de Comunicació i Atenció al soci:

Responsable:

Rosa Simó

rosa@celiacscatalunya.org

 

Mònica Justícia

monica@celiacscatalunya.org

 

Maribel Serrano

maribel@celiacscatalunya.org

 

Irene Puig

irene@celiacscatalunya.org